NIP
Adres Westerplatte 55D
Miejscowość Świdnica
Kod pocztowy 58-100
Telefon 730 970 011

Opis:

Prawdą jest, że francuskie modele samochodów nie zawsze dobrze sprawdzają się na polskich drogach. Okazuje się bowiem, że mają dość częsty problem z tylnym zawieszeniem. W przypadku kilkuletnich aut jest to w zasadzie normalne. Belka w Citroen Berlingo czy Renault Megane jest delikatniejsza, dlatego też dochodzi często do  jej uszkodzeń.

Warto być wyczulonym na sygnały, które daje nam nasz samochód. Do nich zaliczyć można np.:

  • metaliczne odgłosy,
  • utratę sterowności,
  • utratę amortyzacji.

Trzeba pamiętać, że działania należałoby podjąć możliwie szybko, ponieważ w innym wypadku może dojść do jeszcze poważniejszych uszkodzeń tylnego zawieszenia. Wpływa ono na komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo, warto zatem tych objawów nie ignorować, ale szukać miejsca, gdzie oferowana jest regeneracja tylnych belek.

W przypadku kilkuletnich aut nie zawsze opłaca się zakup nowej belki. W takiej sytuacji regeneracja tylnej belki, na którą otrzymać można gwarancję, będzie dobrym wyborem. Francuskie modele aut ze względu na duże nierówności występujące na polskich drogach mają dość częsty problem z zawieszeniem, dlatego warto by było poszukiwać rozwiązań rozsądnych cenowo.

Tzw. francuzy w Polsce cieszą się stosunkowo dużą popularnością. Świetnie nadają się do jazdy miejskiej oraz niedalekich wypadów za miasto. W przypadku wyżłobień i dziur na drodze nie do końca zdają egzamin. Trzeba pamiętać, że nie zawsze rozwiązaniem jest ostrożna jazda czy też systematyczne przeprowadzanie przeglądu technicznego.

To, co dzieje się z samochodem, nie powinno być ignorowane. W innym przypadku można narazić siebie i swoich pasażerów na niebezpieczne sytuacje na drodze. Utrata sterowności może doprowadzić nawet do zderzenia samochodów. W przypadku usterek tylnego zawieszenia trzeba pamiętać, że konieczna jest wymiana lub profesjonalna regeneracja. Wówczas części, które zostały już zużyte, zostają wymienione. Na tylnabelka.com znajdziesz informację o jednej z firm, która zajmuje się regenerowaniem tylnych belek. Ważne jednak jest, aby w trakcie regeneracji została pokryta warstwą antykorozyjną.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie TYLNABELKA.COM


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Nikodem napisał:
Ja mam citroena berlingo i cieszę się, że ma dopiero 5 lat więc nie mam jeszcze problemu z wymianą belki, mój kuzyn wymieniał w zeszłym roku belkę w swoim citroenie, ale własnie skorzystał z firmy opisanej w tym poście, więc jak coś to będę wiedział do kogo się zwrócić ...
Ocena: 3

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

Dr n. med. Patrik Forszt

ul. Kościuszki10

Trzebnica

WIĘCEJ