NIP 6442932241
Adres Dąbrowskiego 23
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-840
Telefon 512837797

Opis:

Realizacja wyzwania, jakim jest nauczenie się języka polskiego w stopniu komunikatywnym, będzie dużo łatwiejsza, jeśli wybierzesz dobrą szkołę językową. Dzisiaj szkoły działają zarówno stacjonarnie, jak i online, dlatego też z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiednią dla siebie opcję.

Zanim jednak przystąpisz do wyboru konkretnej ze szkół, weź pod uwagę swoje potrzeby. Czego najbardziej chciałbyś się nauczyć? Co Ci jest/będzie potrzebne w pracy? Jakie zwroty już znasz? To pozwoli Ci ocenić, na czym powinieneś skupić swoją uwagę. Są kursy, które uczą przede wszystkim mówienia. Inne zaś równolegle kształcą różne umiejętności, w tym pisanie i słuchanie. Jeśli zdecydujesz się na zakup kursu ponad swój poziom, może się okazać, że niewiele z niego skorzystasz. Dlatego też, jeśli masz problem z określeniem tego, na jakim poziomie jesteś, warto, abyś o pomoc poprosił szkołę. Na pewno ma ona testy klasyfikujące, dzięki którym dowiesz się, jakich umiejętności najbardziej Ci brakuje, a co już opanowałeś.

Większość kursów na poziomie podstawowym odbywa się na zasadzie spotkań dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut. Zdarza się, że szkoły organizują skrócone kursy latem, które np. skupiają się przede wszystkim na mówieniu. Można znaleźć również warsztaty kulturowe połączone z nauką języka. Jeśli wiesz, że chcesz się uczyć języka polskiego, to zadbaj o to, by nauka odbywała się w przyjaznych dla Ciebie warunkach. Atmosfera powinna być dobra, ponieważ w przeciwnym razie stracisz motywację do nauki i uczęszczania na zajęcia.

Można znaleźć też kursy intensywne i weekendowe. Trzeba jednak przyznać, że aby nauka była efektywna mózg ludzki potrzebuje "poukładać" informacje. Dopiero wtedy jest jak gdyby "gotowy" na przyjmowanie nowych porcji wiedzy. Kursy intensywne i weekendowe są dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które potrzebują szybko nauczyć się podstawowych zwrotów lub utrwalić informacje.

Na portoalegre.pl znajdziesz jedną z firm, która oferuje język polski dla obcokrajowców w Poznaniu.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ