NIP
Adres Ciszewszkiego 15
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-777
Telefon 782 155 962

Opis:

Strona internetowa rehatrainers.pl jest witryną, która została stworzona przez dwóch pasjonatów fizjoterapii. Są to dwaj mężczyźni, których codzienną pracą, jest świadczenie usług, z zakresu fizjoterapii właśnie. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie, wiedzę, doświadczenie i zamiłowanie do tego, co przychodzi im robić. 

Tworząc swoją witrynę, brali pod uwagę, głównie, potrzeby swoich obecnych i przyszłych pacjentów. Skonstruowana została w taki sposób, aby korzystanie z niej, było intuicyjne, przejrzyste i przyjemne. Podzielono ją na wyraźne, tematyczne zakładki. Dzięki temu, niezwykle łatwo jest odnaleźć wszystko to, czego się poszukuje.

Witryna, zbudowana jest z następujących zakładek:

  • start: w tym miejscu, goście strony, mają szansę na zapoznanie się z ogólnymi informacjami, na temat gabinetu (jak i dlaczego powstał, czym się trudni, kto go tworzy)
  • oferta; tutaj rozpisano, jakiego rodzaju świadczenia są proponowane pacjentom ( rehabilitacja dolegliwości kręgosłupa w Warszawie, fizjoterapia sportowa i ortopedyczna, medyczny trening terapeutyczny, trening indywidualny, profilaktyka i prewencja urazów sportowych, terapia manualna, terapia tkanek miękkich, suche igłowanie, połączenie fizjoterapii z treningiem)
  • fizjoterapeuci: w tym miejscu, przedstawieni zostali założyciele gabinetu (Mateusz Galiński, Sebastian Demski)
  • referencje: to zakładka, dzięki której istnieje możliwość zapoznania się ze szczerymi opiniami wielu pacjentów, którzy mieli już okazję korzystać z usług, tych konkretnych fizjoterapeutów
  • blog: to punkt, którego głównym założeniem, jest doradztwo, wspieranie i uświadamianie pacjentów na tematy, ściśle związane z fizjoterapią i zdrowiem
  • kontakt: zamieszczono tam dane kontaktowe (adres, numery telefonów obu panów, adres mailowy oraz formularz kontaktowy, z którego można skorzystać, chcąc umówić się na spotkanie i ewentualną terapię)

Strona jest, naprawdę, mocno rozbudowana i nadzwyczaj bogata w rozmaite, cenne dla pacjentów, dane i informacje. Dobrze jest zapoznać się z nimi, jeszcze przed wizytą w gabinecie.

Data dodania: 2019-04-02

Opinie o firmie Rehatrainers


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ