NIP 6922264147
Adres Czajkowskiego 30
Miejscowość Krosno
Kod pocztowy 38-400
Telefon 519 304 926

Opis:

Przeciążenie organizmu, zarówno fizyczne, jak i psychiczne, ma wpływ na normalne funkcjonowanie. Brak czasu i ciągłe zabieganie, to dla wielu osób przeszkoda w zrobieniu czegoś dla siebie. Jednakże, zasłużony relaks może przynieść bardzo dużo korzyści i zaowocować dużo lepszym samopoczuciem i wydajnością. Każdy, powinien na chwilę się zatrzymać, aby w komfortowych warunkach, nabrać nowej energii i chęci do dalszego działania. Decydując się na prezent dla samego siebie, warto udać się do centrum masażu Nat-Med. Jest to miejsce, gdzie można zapisać się na odprężający masaż w Krośnie. Oczywiście, ze względu na bardzo szeroką ofertę masaży oraz fachową kadrę, do centrum zjeżdżają klienci z sąsiednich miejscowości.

Centrum, może zaoferować szeroki wachlarz zabiegów, które sprostają wymaganiom każdego klienta. Dostępne są zabiegi nie tylko na plecy, nogi, czy ramiona, ale również masaż twarzy, stóp i dłoni. Dla osób z bólami mięśniowymi, najlepszym rozwiązaniem będzie leczniczy masaż bańką chińską. Zmagający się z obrzękami, doznają ulgi po masażu limfatycznym, natomiast pragnący zredukować tkankę tłuszczową powinni wybrać coś z gamy masaży wyszczuplających. Dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują odprężenia, w ofercie jest bardzo efektowny masaż sportowy oraz dla szukających wyciszenia relaksacyjny. Jak widać oferta jest bardzo bogata i każdy zaspokoi swoje potrzeby. Centrum stosuje nowoczesne techniki i terapie, które jeszcze są mniej rozpoznawalne, ale niezwykle skuteczne. Profesjonalna i stale rozwijająca się kadra, może zapewnić pełne bezpieczeństwo i efektywność zabiegów.

Przed każdym masażem, klient może liczyć na specjalistyczny wywiad, który pozwoli ustalić źródło problemu, najważniejsze potrzeby oraz poznać jego preferencje. Do wszystkich zabiegów stosowane są kosmetyki i preparaty najwyższej jakości, wytwarzane w sposób naturalny, bez dodatku szkodliwych składników. Wykorzystywane olejki, są bardzo aromatyczne i ułatwiają odprężenie. W całym lokalu panuje bardzo przyjemna i wyciszająca atmosfera, która ułatwia uspokojenie i relaks.

Data dodania: 2019-02-02

Opinie o firmie NAT-MED


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Pianfol Sp. z o. o.

ul. Czermin306

Czermin

WIĘCEJ