NIP 5423247331
Adres Transportowa 2B
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-399
Telefon +48 535 181 719

Opis:

Czy wiesz, że nawet najmniejsze dzieci mogą uczyć się języka angielskiego? Pedagodzy wskazują, że jest to aktywne wspieranie rozwoju maluchów. Najważniejszą zasadą jest zadbanie o atmosferę i prowadzenie lekcji w konwencji kreatywnej zabawy. English Book Club pomaga w doborze metod przyjaznych i dla dziecka, i dla rodzica.

W czasie nauki trzeba pamiętać o:

  • zachowaniu interakcji (utrzymuje ona uwagę dziecka i sprawia, że zabawa nie jest nudna),
  • nie wywoływaniu presji (wielu dorosłych ma z tym problem, ponieważ podchodzą do nauki języka zadaniowo, tymczasem wystarczy nieco ochłonąć i spojrzeć na nią po prostu jako ciekawe zajęcie),
  • różnorodności tematycznej (dobrze również dopasować tematy do zainteresowań dziecka, na przykład, jeżeli lubi zwierzęta opowiadać mu o kotkach, pieskach, papużkach i królikach).

Okazuje się, że pierwsze słówka po angielsku dla malucha nie są żadnym wyzwaniem. Jeden obrazek, kilka powtórzeń i dziecko już operuje nowym językiem. Nierzadko chwyta nowości szybciej niż jego rodzice! Aby cały proces był przyjemny i faktycznie bazował na interakcji, warto wybrać odpowiednią książkę.

Jedną z najważniejszych kwestii jest szata graficzna. Jeżeli obrazek przyciągnie uwagę dziecka, sukces gwarantowany. Odbiorca będzie chciał zatrzymać się na stronie na dłużej, będzie też uważniej słuchać treści i zadawać własne pytania. Większość czytanek nie ma ograniczeń wiekowych, opatrzone są kategorią 0+. Oznacza to, że czytać można od samych narodzin. Nawet kiedy maluch nic jeszcze nie rozumie, lecz słucha głosu przyjaznych osób i podświadomie uczy się nowego sposobu intonacji i wymowy.

Przykładowe czytanki w języku angielskim można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem englishbookclub.pl. Sklep prowadzony jest przy szkole językowej, która specjalizuje się w nauczaniu małych dzieci. Gwarantuje to odpowiednią selekcję produktów i sprawdzanie ich jakości. Rodzice mogą również zapoznać się z ciekawymi recenzjami książek, które prowadzi doświadczony pedagog. Warto dowiadywać się więcej o rozwoju dziecka i metodach nauczania języków.

Data dodania: 2018-11-29

Opinie o firmie Magdalena Taczanowska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz

ul. Pułaskiego62

Białystok

WIĘCEJ

Kolmat

ul. Rospuda10

Rospuda

WIĘCEJ