Wyroby ceramiczne od lat cieszą się du"/>


NIP 644-051-10-67
Adres Szymanowskiego 9b
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-29
Telefon +48 601-439-289

Opis:

Wyroby ceramiczne od lat cieszą się dużym uznaniem na naszych stołach. Zapewne w większości domów można spotkać wyszczerbiony porcelanowy talerzyk, będący pozostałością po niekompletnym już zestawie obiadowym czy wiekową zastawę, z której korzystały jeszcze nasze babcie. Niezależnie od upodobań, porcelana to również świetny pomysł na prezent np. dla nowożeńców, którzy chcieliby mieć po dziadkach czy rodzicach piękną pamiątkę na długie lata.

Tworzone przez mistrzów wzornictwa klasyki współczesnego designu ucieszą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Hanipol od lat zajmuje się importem i eksportem szeroko pojętych akcesoriów dekoracyjnych. Chętni mogą zaopatrzyć się w dzieła czołowych producentów lub zaprojektować własny, niepowtarzalny wzór, który zostanie naniesiony na kubek, filiżankę, ozdobne puzderko czy dzbanek będący świetnym uzupełnieniem rytuałów porannej kawy. Firma dba o to, aby każdy z proponowanych wyrobów nosił ślady znamion artyzmu.

Coraz częściej obserwuje się modę na malowidła artystyczne umieszczane na filiżankach. To bez wątpienia miły upominek dla kogoś, kto fascynuje się sztuką, ale nie stać go na zakup oryginalnego obrazu z galerii. Świetnym zamiennikiem staje się w takim wypadku możliwość posiadania w swojej kolekcji kubka czy talerzyka ze wzorkiem zaklętym w ceramice. Vincent Van Gogh, Wassily Kandinsky, Gustav Klimt sprawiają, że porcelana z reprodukcją znanych dzieł nabiera nowej świeżości.

Dbając o różnorodność produktów, firma sprowadza z zagranicy wysokiej klasy łyżeczki, lusterka, wizytowniki, zawieszki do torebek, wazony czy talerze dekoracyjne w rozmaitych kształtach, zdobione reprodukcją obrazów Klimta. Moda na tego typu towary sprawiła, że powstałe w podobnym tonie poduszki, chusty, torby na ramię czy parasolki są oryginalną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na nietypowe dekoracje. To też możliwość posiadania na własny użytek małej sztuki, której forma może zaskoczyć osoby z naszego bliskiego otoczenia. Miłośnicy Klimta na pewno docenią piękno jego twórczości, znakomicie odtworzone na porcelanowych wyrobach.

Data dodania: 2019-03-01

Opinie o firmie Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

MARBET® WIL Sp. z o. o.

ul. Towarowa9

Gliwice

WIĘCEJ