NIP
Adres Krzysztofa Komedy 8
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-234
Telefon 881012770

Opis:

Jak poznać dobrą szkołę językową i zdecydować gdzie zapisać się na zajęcia? Jest kilka rzeczy, które świadczą o poziomie placówki i pomagają w podjęciu decyzji. Mobilna Akademia Języka Angielskiego English For You wymienia czynniki w znacznym stopniu wpływające na codzienny standard wykonywanej pracy.

Warto rozpocząć od sprawdzenia oferty szkoły. Kogo uczy i jakie profile oferuje? Z perspektywy kursantów bardzo ważne jest dopasowanie grupy do swoich umiejętności i kategorii wiekowych. Trudno wyobrazić sobie, by trzylatki, nastolatki i osoby starsze skutecznie integrowały się na jednych zajęciach. Budziłoby to spory chaos i problemy z dobraniem poziomu nauczania. Zgłaszając się do szkoły, można sprawdzić swój poziom i liczyć na kompleksowe wsparcie dydaktyka. Od pierwszej chwili kontaktu aż do dnia zakończenia planowanego kursu. Najlepsze oferty szkół językowych są elastyczne i dopasowują się do potrzeb swoich uczniów. Na przykład angielski w Krzykach może odbywać się stacjonarnie bądź za pośrednictwem Internetu. Zajęcia przez Skype to doskonała opcja dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na dojazd na lekcje i lokalizacja stanowi dla nich problem. Nowoczesne technologie to obecność online bez żadnych wyrzeczeń i kompromisów.

Kolejną sprawą są kwalifikacje dydaktyków. Można podzielić je na kilka kategorii:

  • wiedza teoretyczna z zakresu gramatyki, fonetyki, słownictwa,
  • wiedza praktyczna z zakresu używania danych form i znajomość kręgów kulturowych, w których używany jest dany język,
  • kompetencje społeczne i zdolności interpersonalne.

Mówiąc jak najprościej, nauczyciel języka angielskiego musi umieć nawiązać kontakt z uczniem. Nie tylko pomaga to w wyjaśnianiu zawiłości językowych, ale także jest podstawowym sposobem na zwiększanie poziomu motywacji. Trzeba też pokazać swoją pasję i zaangażowanie. Na dobrych zajęciach niezbędne są ciekawe materiały dydaktyczne i ćwiczenia praktyczne. Z przykładową ofertą szkoły językowej można zapoznać się na stronie internetowej pod linkiem angielskijagodno.pl. I dla dzieci, i dla osób starszych.

Data dodania: 2018-12-24

Opinie o firmie English for You


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

TYLNABELKA.COM

ul. Westerplatte55D

Świdnica

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ