Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie wzbogaca smaku domowych dań, jak "/>


NIP 9111561031
Adres Władysława Stanisława Reymonta 11
Miejscowość Oleśnica
Kod pocztowy 56-400
Telefon

Opis:

Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie wzbogaca smaku domowych dań, jak świeże warzywa, wyhodowane na własnej działce. Dlatego na naszych działkach i w ogródkach przydomowych coraz częściej można spotkać tunele foliowe. Tego typu tunele ułatwiają uprawę nowalijek, jeszcze przed sezonem. W takich tunelach z powodzeniem można uprawiać, np.:

  • rzodkiewkę
  • sałatę
  • kapustę
  • zioła
  • czy pomidory.

Jeśli chcemy postawić w swoim ogródku taki tunel foliowy, to pamiętajmy, żeby kupować takie konstrukcje od uznanych i sprawdzonych producentów, którzy oferują nam najwyższej jakości produkty z certyfikatem. Pod żadnym pozorem nie warto decydować się na chińskie podróbki, lepiej wspierać rodzimych producentów, którzy są cenieni także w Europie. Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając tunele foliowe? Przede wszystkim, stelaż takiej konstrukcji powinien być metalowy, a nie plastikowy, to samo dotyczy części, takich jak złączki, które spajają poszczególne elementy konstrukcji. Złączki metalowe są trwalsze i nie będą narażone na różnego typu uszkodzenia czy korozję. Tego typu tunele ogrodnicze, w woj. dolnośląskim poleca renomowany polski producent. Ze szczegółami jego bogatej oferty można zapoznać się na stronie internetowej palakowo.pl, zaprezentowano tam zdjęcia tuneli ogrodniczych wraz z dokładnym opisem produktu. Są tam też opublikowane wskazówki, dotyczące błyskawicznego montażu tunelu. Można się dzięki temu przekonać, że montaż takiego tunelu foliowego jest na tyle prosty, że każdy będzie mógł wykonać go samodzielnie, bez spawania, wystarczy mieć trochę wolnego czasu i chęci.

Na życzenie klientów, przedstawiciele firmy służą pomocą i radą, można też zlecić im postawienie tunelu na dowolnej działce, znajdującej się na terenie województwa dolnośląskiego. Zamówienia można składać telefonicznie bądź za pośrednictwem maila, wszystkie dane teleadresowe można znaleźć na polecanej stronie.

Renomowany producent zaprasza wszystkich miłośników ogrodnictwa do zapoznania się bliżej z jego bogatą ofertą różnego rodzaju konstrukcji pomocnych w uprawie warzyw i owoców, czy też w hodowli roślin pnących.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie BATA Firma Usługowo-Handlowa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

TYLNABELKA.COM

ul. Westerplatte55D

Świdnica

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ