Majestatyczne piękno Tatr sprawia, że corocznie do Zakopanego i okoli"/>


NIP
Adres Kaszelewskiego 7c
Miejscowość Zakopane
Kod pocztowy 34-500
Telefon +48 18 20 123 92

Opis:

Majestatyczne piękno Tatr sprawia, że corocznie do Zakopanego i okolicznych miejscowości przyjeżdża liczna rzesza turystów z najrozmaitszymi wymaganiami. Jednym jest wszystko jedno, gdzie będą spać, ponieważ i tak cały czas spędzać będą na wędrówkach, inni natomiast szukają jak najwygodniejszego miejsca, jakie uda się znaleźć. Ponieważ górale przygotowani są na każdego turystę, zatem każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednią kwaterę.

Wiele osób chce po prostu odpocząć z dala od pracy, wyścigu szczurów i zgiełku miejskiego i ci najczęściej szukają relaksu połączonego z komfortem. Wszystko to oferują luksusowe apartamenty na wynajem w Zakopanem położone około 350 metrów od najbardziej ruchliwej ulicy zimowej stolicy Tatr — Krupówek. Trudno nawet uwierzyć, że miejsce, w którym położony jest hotel, jest ciche i niezwykle spokojne ze sporym, równo przystrzyżonym trawnikiem latem, licznymi drzewami i strzeżonym parkingiem dla gości. Pokoje można znaleźć, obejrzeć i zarezerwować, wchodząc na stronę apartamenty-bellamonte.pl.

Właściciele oferują turystom 31 ekskluzywnych apartamentów składających się z jednej lub dwóch sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu. Pokoje ogrzewane są dzięki wodom termalnym, a energia elektryczna pozyskiwana jest ze słońca dzięki panelom fotowoltaicznym, co szczególnie spodoba się osobom dbającym o środowisko. 

Goście ośrodka bardzo chwalą sobie śniadania podawane w formie bufetu i tak skomponowane, aby każdy znalazł tutaj coś, co będzie mu odpowiadało. Kucharze dbają i o osoby na diecie i o małych gości, dla których zawsze przygotowane jest coś wyjątkowego. Dania oparte są na ekologicznych produktach pochodzących od miejscowych dostawców, są bardzo smaczne i pięknie podane. 

Firmy poszukujące spokojnego i komfortowego miejsca na szkolenia czy konferencje także nie będą zawiedzione ofertą. Ich wymaganiom z pewnością sprosta doskonale wyposażona sala prelekcyjna na 60 osób, a także, pozwalająca odprężyć się po wysiłku umysłowym baza hotelowa, na którą składają się sauna, jacuzzi, mini siłownia i gabinet masażu. Na prośbę organizatorów hotel pomoże w organizacji kuligu lub ogniska i zapewni przewodnika dla spragnionych zwiedzania.

Data dodania: 2019-04-09

Opinie o firmie Apartamenty Bellamonte


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

ul. Malczewskiego47A

Kraków

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ