NIP 9521930255
Adres Targowa 1A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-727
Telefon 602 711 013

Opis:

Bycie wokalistą nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać osobom, które nie zajmują się śpiewem na co dzień. Aby głos działał tak, jak powinien i miał szansę wciąż się rozwijać, wokaliści muszą stale nad nim pracować. Konieczna jest troska o zdrowie i aparat mowy, bo to one stanowią podstawę silnego i dobrego artysty.

Bardzo wielu muzyków decyduje się na uczęszczanie na lekcje emisji głosu w Warszawie i innych miastach. Ciekawe zajęcia w tej dziedzinie oferuje nowoczesna i wciąż rozwijająca się Akademia Rocka.

Zajęcia z emisji głosu mają na celu, przede wszystkim, uwrażliwianie na troskę o struny głosowe. W trakcie takich lekcji, wokaliści mają niepowtarzalna szansę pracy ze swoim aparatem mowy. Uczą się tego, jak śpiewać i mówić, aby ich głos był wydobywany z głębi i prezentował swoje najlepsze oblicze.

Istnieje szereg rozmaitych ćwiczeń i zabiegów, które pozwalają na trening prawidłowej mowy i śpiewu. Są to treningi języka, krtani, płuc i wielu innych narządów, biorących udział w procesie tworzenia dźwięków. 

Aby przekonać się, czy lekcje emisji głosu przynoszą widoczne rezultaty, uczniowie Akademii Rocka, mają niepowtarzalną szansę sprawdzenia swoich sił w trakcie koncertów, które szkoła regularnie organizuje. Występ na żywo przed publicznością to coś, o czym marzy każdy wokalista. 

Ze strony internetowej szkoły, akademiarocka.pl można dowiedzieć się także, iż wszyscy wokaliści trenujący swój warsztat w Akademii, mają szansę nagrania wykonywanych przez nich utworów na płycie. We wszystkim pomagają oczywiście nauczyciele śpiewu i gry na instrumentach muzycznych.

Koszt pobierania lekcji w Akademii jest liczony z każdą lekcję. Za sześćdziesiąt minut nauki z profesjonalnym instruktorem, trzeba zapłacić około osiemdziesięciu złotych. Osoby z małą ilością wolnego czasu, lub mieszkające poza granicami Warszawy, mają możliwość wykupienia lekcji online. Potrzebny do tego jest tylko komputer z dostępem do internetu. Instruktorzy organizują wideokonferencje, które trwają tyle samo, co lekcja na żywo.

Data dodania: 2019-02-01

Opinie o firmie Akademia Rocka Maciej Michniewicz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ